Ajankohtaista

TAMPERE Classic 2015 Tulokset

TAMPERE Classic 2015 Otteluohjelma
Lue lisää

SM-turnaus 16.-17.5.2015 Hotellivaraus Presidentti

Turnaushotellina toimii Hotelli Presidentti. Varatessanne käyttäkää tunnusta FOHA, niin saatte huoneet sovittuun hintaan. 90,-€ / 1 hh / vrk,           105,-€ / 2 hh / vrk ,                  125,-€ / 3hh / vrk Huonevarauskiintiö voimassa 02.05.2015 asti.    
Lue lisää

Fohaan liittyneet uudet seurat kaudella 2014-2015:

Forssan Seniors ry -Juha Hakala juha.hakala@hakalanlihavalmisteet.fi 040-503712538 Pirkanmaan Palloseura 2003 ry -Jussi Valtanen jussi.valtanen@ippnet.fi Neliapilankatu 13 39500 Ikaalinen Pallo Jussit -Juha Salomaa juha.salomaa@jus.fi +358-440665306 Nisintanhua 35 23600 Kalanti Keltun-Pojat ry -Rauno Urpalainen rauno.urpalainen@motsikka.fi 040-5070773 Lappeenranta Paimion Haka ry XO -Erkki Falck erkki.falck@mastermarkbrands.fi 040-5106301 Paimio Marsalkat ry -Vesa Laihanen vesa.laihanen@ristina.fi 040-5401135 Suurlahdentie 1050 52300 Ristiina
Lue lisää

FOHA Golf 2015!

Tervetuloa FOHA Golfiin 2015! Paikka: Linna Golf, Hämeenlinna Ajankohta: Maanantai 17.8 .2014, Yhteislähtö klo 10:30 Aikataulu: 8.00-10.30 Aamiainen tarjolla klubiravintolassa, range auki 10.30 Yhteislähtö 14.30 alkaen Saunat pelaajien käytössä 15.30 alkaen keittolounas tarjolla klubiloungessa sekä palkintojenjako Pelimuodot: henkilökohtainen pistebogey, max. pelitasoitus 36 SCR joukkuekilpailu, 4 miehiset joukkueet, kaksi parasta pistebogey-tulosta / reikä lasketaan pisin drive, väylä 18 lähimmäs lippua,...
Lue lisää

SM 2015 OTTELUOHJELMA

FOHA SM 2015 ohjelma V6 FOHA SM 2015
Lue lisää

Avoin SM-Turnaus Helsinki 16.-17.05.2015

Otteluohjelma liitteenä. kts liite.  Sarjat 40+ 6 joukkuetta , 50+ 8 joukkuetta, 60+ 8 joukkuetta, 65+ 6 joukkuetta.
Lue lisää

FOHA Golf 17.8.2015

Foha Golf 17.8.2015, Vanajalinna, linnagolf, lähtö klo 10.30, lisää tietoa lähiaikoina.
Lue lisää

FOHAN vuosikokous 6.6.2015

Fohan vuosikokous 6.6.2015, Hämeenlinna, tarkemmat tiedot myöhemmin
Lue lisää

Uusi yhteistyökumppani Matkapojat Oy

Matkapojat Oy ja FOHA ovat solmineet yhteistyösopimuksen. Kaikki Fohan jäsenten matkat suositellaan hoitamaan Matkapoikien osaavan ja palvelualttiin matkatoimiston kautta, muistakaa mainita tilausta tehdessä FOHA:sta FOHA:n henkilökohtainen avustaja Matkapojilla on: miika.jussila@matkapojat.fi Myös asiointi Matkapoikien toimistossa onnistuu. lisätietoa asiasta: aleksi.makila@foha.fi
Lue lisää

Seurojen yhteystiedot

Tervehdys! Olisitteko ystävällisä ja lähettäisitte minulle seurojenne päivitetyt yhteystiedot, osalla yhteystiedot seurat sivuilla on ok ja osalle ei saa lähetettyä mailia. Ystävällisin Terveisin, Aleksi Mäkilä aleksi.makila@foha.fi
Lue lisää
1 of 6123456
Back To Top